Bal Wenecki – Italiano Show – Tancerze.pl

SHOW TANECZNE

Grupa Tancerze.pl w skład której wchodzą pasjonaci tańca – wykwalifikowani tancerze, laureaci i choreografowie znanych telewizyjnych programów tanecznych, ludzie, dla których taniec to nie tylko praca, lecz także sposób na życie. Pasję tę widać w każdym podjętym zadaniu, w każdym tworzonym pokazie artystycznym. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo z naszej oferty coś dla siebie.

DOŚWIADCZENIE

Rewia Tancerze.pl to eksperci w dziedzinie tańca i eventów. Od 1999 roku: ponad 100 przedstawień rocznie - to ogromne, ponad 20-sto letnie doświadczenie. Nasi tancerze mają na swoim koncie liczne projekty na dużej scenie jak i na prywatnych przyjęciach. Wszystkie zakończyły się sukcesem. Każde show taneczne w wykonaniu zespołu to prawdziwa, artystyczna uczta. Tancerze przygotowują wszelkiego rodzaju występy artystyczne, które stanowią profesjonalną oprawę wydarzenia taneczną, muzyczną, akrobatyczną i nie tylko.

POKAZY TANECZNE

Nasza grupa taneczna przygotowuje także multimedialne pokazy taneczne z wizualizacjami. Interaktywne atrakcje. Rozkręcanie imprezy Wszystkie pokazy, które powstawały przy pomocy naszego zespołu wywoływały ogromne wrażenie i dostarczały niezapomnianych przeżyć publiczności. Tancerze przygotują program artystyczny według zamówienia, gdzie choreografia będzie szyta na miarę i dopasowana do oczekiwań i możliwości zamawiającego.

CHOREOGRAFIA

Kreatywność i umiejętności choreografa Naszej grupy tanecznej pozwalają na produkcję szeroko pojętych pokazów wykorzystywanych w reklamach, spektaklach tanecznych czy podczas wydarzeń firmowych o ogólnopolskim zasięgu. Gwarantujemy profesjonalizm oraz unikalne pomysły twórcze. Dostępne jest także stworzenie choreagrafii na zamówienie, np. na pokaz na weselu, zamiast oczepin, jako niespodzianka.

ZAJĘCIA TANECZNE

Naszym głównym celem jest wyszukiwanie i rozwój talentów – dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Szkolimy w profesjonalistów, także wokalistów i aktorów - reżyseria ruchu scenicznego, jak i początkujących w zakresie tańca użytkowego Dbamy także o przyjazną, bezstresową atmosferę. Zapewniamy także naukę od zera - od kompletnych podstaw dla początkujących na lekcjach indywidualnych z doświadczonym instruktorem. Nauka tańca na wesele i wyjątkowy pierwszy taniec: romantyczny lub na wesoło, łatwy i efektowny układ.

CHEERLEADERS

SAMBA

KANKAN

POKAZY REWIOWE