Informacje o Nas – Rewia Tancerze.pl

 

 

Rewia Tancerze.pl to kolorowe emocjonujące show taneczne, w pięknych strojach, wykonane przez zawodowe tancerki (i na życzenie tancerzy). Co najważniejsze, grupa ta angażuje widzów w swój pokaz i zapewni roztańczenie imprezy.

Oprócz pokazu możliwe jest prowadzenie imprezy, animacje: nauka tańca na wesoło, tworzenie korowodów, zabawy typu Limbo, Zumba, konkursy oraz hostowanie imprezy. Do wyboru jest wiele tematów pokazów i wspólnych zabaw tanecznych oraz konkursów. Tancerze.pl występują w kraju i za granicą od 1999 roku, są wśród nich choreografowie Tańca z Gwiazdami, You Can Dance, Mam Talent – mistrzowie w swoich dziedzinach a także są to uśmiechnięci animatorzy, którzy przede wszystkim kochają swoją pracę, dobrą zabawę i są otwarci na ludzi.

Ekipa zapewni niezapomniane, pozytywne wrażenia z wydarzenia ponadto zadba o dobrą zabawę uczestników podczas wieczornego spotkania. Od 2021 roku nawiązaliśmy stałą współpracę z teatrem rekonstrukcyjnym Javaryna.

Grupa z Białorusi na stałe osiedliła się w Polsce. Dzięki historykom sztuki tanecznej i muzycznej oraz specjalistom od pirotechniki, oferujemy show tańca dawnego, do muzyki na żywo: Średniowiecze, WIkingowie, Prasłowianie , stylizacje Rzymskie i Greckie, a także pokazy tańca Ogniem. Dodatkowo dostępne Warsztaty i parady, Grupę zasilili tanecznie i logistycznie profesjonaliści z Tancerze.pl. Javaryna już wcześniej była znana z festiwali w Polsce, np. Wolinie. Rewia Tancerze.pl to prekursorzy gorących rytmów w Polsce!

Grupa i szkoła tańca Tancerze.pl od 1999 roku sprowadziła do naszego kraju sambę z Rio de Janeiro. Obecnie w skład rewii wchodzą tancerze i choreografowie z wielu dziedzin, zapewniając rozrywkę