Spektakle taneczne – Tancerze.pl

DOŚWIADCZENIE

Nasi tancerze mają na swoim koncie liczne projekty na dużej scenie jak i na prywatnych przyjęciach. Wszystkie zakończyły się sukcesem. Każde show taneczne w wykonaniu zespołu to prawdziwa, artystyczna uczta. Tancerze przygotowują wszelkiego rodzaju występy artystyczne, które stanowią profesjonalną oprawę wydarzenia taneczną i nie tylko.

Rewia Taneczna najlepsza w Polsce – Show, atrakcja z efektem wow. Pokaz i animacje na galę, wesele, urodziny, event firmowy, bankiet, targi czy promocje.

Tancerze.pl to agencja taneczna, zatrudniająca profesjonalistów z całej Polski. Jednak dla nas taniec to coś więcej niż tylko przygotowany i wytańczony przez zawodowców zestaw połączonych ruchów. To sposób na życie. Wielu ludzi traktuje codzienność zwyczajnie, lecz są tacy, którzy wszystko robią lekko, z uśmiechem. Jakby przy każdym zajęciu w ich głowach grała muzyka. Mówi się, że żyją jakby tańczyli.

Dlatego właśnie, swoim klientom chcemy zaproponować unikalne podejście do tańca. Poprzez ruch przekazać emocje naszych tancerzy, by nie tylko w czasie występu, lecz także przez kolejne dni w ich życiu grała wewnętrzna muzyka. By mogli czerpać z naszej energii.

Tancerze.pl to nie tylko slogany, ale też konkrety – to lata spędzone na pracy z branżą medialną i artystyczną. To oprawa choreograficzna i taneczna koncertów oraz klipów muzycznych. To przygotowywanie zupełnie unikalnego scenariusza oprawy wydarzeń dla firm eventowych z całej Polski.

Pracują dla nas najlepsi tancerze, szkoleni miedzy innymi w Los Angeles, Paryżu, Londynie czy Nowym Jorku. Są wśród nich finaliści programów “Mam Talent” oraz choreografowie z “You Can Dance” – SYFYCD Polska, artyści z doświadczeniem zebranym na scenach teatrów oraz przed kamerami telewizyjnymi.

Naszymi flagowymi tańcami są:

  • Samba brazylijska – piękne tancerki samby, Salsa, Tango – zawodowe pary taneczne, Burleska, Wielki Gatsby, zawodowi tancerze, tańce etniczne, taniec hula, pokaz tańca Hawajskiego który wykonują tancerki egzotyczne w międzynarodowym składzie. Dostępne także show gdzie wplatamy subtelne elementy takie jak sexy dance, high heels.
  • Tancerka na rurze – dostępna także kąpiel w szampanie – tu rekwizyt wielki kielich do burleski. Realizujemy także balet klasyczny, baletnica, pokazy fluo UV i Led ponadto Indyjski Bollywood i taniec brzucha orientalny bellydance. Impreza w stylu Vegas, Moulin Rouge, albo country USA..

Przygotujemy łatwe i efektowne choreografie dla początkujących na pierwszy taniec, Waltz, Foxtrot, Rumba.

CHEERLEADERS

SAMBA

KANKAN

POKAZY REWIOWE