Blog o tańcu, z życia tancerza – Rewia Tancerze.pl

SHOW TANECZNE

Grupa Tancerze.pl w skład której wchodzą pasjonaci tańca – wykwalifikowani tancerze, laureaci znanych telewizyjnych programów tanecznych, ludzie, dla których taniec to nie tylko praca, lecz także sposób na życie. Pasję tę widać w każdym podjętym zadaniu, w każdym tworzonym pokazie artystycznym.

DOŚWIADCZENIE

Nasi tancerze mają na swoim koncie wiele tanecznych projektów. Wszystkie zakończyły się sukcesem. Każde show taneczne w wykonaniu zespołu to prawdziwa, artystyczna uczta. Tancerze przygotowują wszelkiego rodzaju występy artystyczne, które stanowią profesjonalną oprawę taneczną.

POKAZY TANECZNE

Nasza grupa taneczna przygotowuje także multimedialne pokazy taneczne z wizualizacjami. Wszystkie pokazy, które powstawały przy pomocy naszego zespołu wywoływały ogromne wrażenie i dostarczały niezapomnianych przeżyć publiczności. Tancerze pracują również z artystami.

CHOREOGRAFIA

Kreatywność i umiejętności choreografa Naszej grupy tanecznej pozwalają na produkcję szeroko pojętych pokazów tanecznych wykorzystywanych w reklamach, spektaklach tanecznych czy podczas wydarzeń firmowych o ogólnopolskim zasięgu. Gwarantujemy profesjonalizm oraz unikalne pomysły twórcze.

ZAJĘCIA TANECZNE

Naszym głównym celem jest wyszukiwanie i rozwój talentów – dzieci i młodzieży, dla których taniec w przyszłości może być nie tylko pasją, lecz także sposobem na życie. Dbamy także o przyjazną, bezstresową atmosferę. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo z naszej oferty coś dla siebie.