Viva Espańa ! Hiszpańska impreza

SHOW TANECZNE

Grupa Tancerze.pl w skład której wchodzą pasjonaci tańca – wykwalifikowani tancerze, laureaci znanych telewizyjnych programów tanecznych, ludzie, dla których taniec to nie tylko praca, lecz także sposób na życie. Pasję tę widać w każdym podjętym zadaniu, w każdym tworzonym pokazie artystycznym.

DOŚWIADCZENIE

Nasi tancerze mają na swoim koncie liczne projekty na dużej scenie jak i na prywatnych przyjęciach. Wszystkie zakończyły się sukcesem. Każde show taneczne w wykonaniu zespołu to prawdziwa, artystyczna uczta. Tancerze przygotowują wszelkiego rodzaju występy artystyczne, które stanowią profesjonalną oprawę wydarzenia taneczną i nie tylko.

POKAZY TANECZNE

Nasza grupa taneczna przygotowuje także multimedialne pokazy taneczne z wizualizacjami. Wszystkie pokazy, które powstawały przy pomocy naszego zespołu wywoływały ogromne wrażenie i dostarczały niezapomnianych przeżyć publiczności. Tancerze przygotują program artystyczny według zamówienia, gdzie choreografia będzie szyta na miarę i dopasowana do oczekiwań i możliwości zamawiającego.

CHOREOGRAFIA

Kreatywność i umiejętności choreografa Naszej grupy tanecznej pozwalają na produkcję szeroko pojętych pokazów wykorzystywanych w reklamach, spektaklach tanecznych czy podczas wydarzeń firmowych o ogólnopolskim zasięgu. Gwarantujemy profesjonalizm oraz unikalne pomysły twórcze.

ZAJĘCIA TANECZNE

Naszym głównym celem jest wyszukiwanie i rozwój talentów – dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Szkolimy w profesjonalistów, także wokalistów i aktorów - reżyseria ruchu scenicznego, jak i początkujących w zakresie tańca użytkowego Dbamy także o przyjazną, bezstresową atmosferę. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo z naszej oferty coś dla siebie.

CHEERLEADERS

SAMBA

KANKAN

POKAZY REWIOWE