Atrakcja Wow na urodziny mężczyzny

blog image
Tancerki Samby Tancerze.pl

Organizacja urodzin - zastanawiasz się jakie atrakcje zapewnić na urodziny mężczyzny?

tancerka samby Tancerze.pl

Bardzo często występujemy z programem – show Urodzinowy Pokaz Samby. Za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę, świetny wybór, jeśli chodzi o atrakcję na imprezę dla mężczyzny: męża, ojca, albo na osiemnastkę syna.

Piękne, radosne, zawodowe tancerki, w dynamiczny pokaz karnawałowy oraz kolorowe stroje z piórami sprowadzane z Rio. To pozytywne emocje, z nutą sexy dance. Wesoły, lekko erotyczny a zarazem elegancki pokaz taneczny. W rewii Tancerze.pl mamy sposób aby pokaz podobał  się nie tylko jubilatowi i męskiej publiczności ale także kobietom i reszcie rodziny! To atrakcja, nie tylko do oglądania – tancerki w specjanie ułożonym programie, angażują do wspólnej zabawy wszystkich gości! Nie zabraknie uhonorowania jubilata, ale na parkiet, do wspólnego tańca poprosimy też resztę gości. To coś co podoba się niezależnie od wieku, czy płci: Panowie lubią popatrzeć, Panie uwielbiają się z nami tańczyć, dzieciaki lubią się dobrze bawić i szaleć, natomiast babcia i dziadek docenią radość całej rodziny.

W dniu dzisiejszym aż dwa takie pokazy samby w Warszawie i okolicy: w Zielonce w Mazowieckiem. Oba zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem – co wielce cieszy nas artystów. Mamy różne pokazy na imprezy – jednak ten temat od lat jest najpopularniejszy 🙂 i zawsze się sprawdza.