Danusia

blog image

Tancerka, choreograf, instruktorka. Jazz, High Heels, Disco Dance.

Tancerka, certyfikowany instruktor tańca. Zaczęła tańczyć mając 4 lata, zdobyła wiele międzynarodowych i krajowych tytułów. Brała udział jako support taneczny w takich imprezach jak Miss World, koncerty Goyi czy Carpe Diem, reklamie produktów Smakija. Danu nieustannie szkoli się pod okiem instruktorów z całej Europy, Australii i USA. W grudniu 2013 roku zagrała w musicalu filmowym “Trashhh” w reżyserii Filipa Syczyńskiego. Regularnie prowadzi liczne warsztaty z technik tanecznych, takich jak disco dance, videoclip dance, jazz oraz high heels. Od 2014 roku współpracuje z rewią taneczną Tancerze.pl, w której tańczy oraz dla której współtworzy choreografie na ważne wydarzenia i koncerty różnych artystów.

Dodatkowo organizuje liczne eventy tematyczne dla klientów korporacyjnych. 

   Danusia jest ambitna i wymagająca wobec siebie, ale także wobec swoich podopiecznych. Podczas zajęć duży nacisk kładzie na technikę ruchu i wzmacnianie mięśni, ale także na emocje wyrażane podczas tańca. Zaraża uczniów pasją i  pozytywną energią.
Jazz, High Heels i Disco Dance – to jej główne specjalizacje. Ponadto pracuje w wielu innych technikach tanecznych takich jak np. taniec rewiowy, samba brazylijska, comercial dance, lirycal jazz.

Zawsze powtarza że taniec to najlepsza terapia dla duszy i ciała. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *