Roman, tancerz shuffle

blog image

Shuffle cutting shapes, taniec akrobatyczny

Niesamowity tancerz shuffle dance – aktualnie w Polsce
Roman to w połowie Czech i w połowie Kubańczyk – aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie.
Ukończył konserwatorium taneczne w Pradze, m. in. taniec współczesny, jazz, akrobatyka. Następnie pracował jako tancerz showdance and commercial dance, w wielu krajach Europy. Od zawsze zafascynowany stylami ulicznymi (street dance) a od kilku lat shuffle dance.
Jego główny styl w shuffle to “cutting shapes” .

W lutym 2023 roku stanął na podium jako mistrz shuffe w Światowych mistrzostwach tańca,  na 120 tancerzy, różnych narodowości.

Roman jest wszechstronnym tancerzem, który nieustannie rozwija się od ponad 15 lat.
W swoich pokazach wykorzystuje także umiejętności akrobatyczne – taniec akrobatyczny.

Roman występował m. in. w spotach i teledyskach: Mc Donald, Oral B, Vinea Frizante oraz  tour – trasa koncertowa z Ewa Farna.

W 2023 roku nawiązał współpracę z Tancerze.pl. Efekty wspólnych projektów zobaczycie niebawem, treningi trwają, sekcja i grupa taneczna shuffle dance na pokazy i do teledysków już pracuje – zapraszamy do składania zamówień na pokazy shuffle, tancerze shuffle dance oraz tancerki shuffle, a także show grupowe.

Chcesz wiedzieć gdzie i jak nauczyć się tańczyć shuffle u Romana? napisz. Możliwe lekcje prywatne z shuffle dance oraz warsztaty shuffle dance – Warszawa, to nasze główne miasto, ale pokaz shuffle na event, do teledysku, warsztaty oraz nauka shuffle dance – możliwe w całej Polsce.

Ekipa eventowa shuffle dance na treningu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *